top of page
DSC_075.JPG
Renginių ciklas

KULTŪRINĖS EDUKACIJOS FORUMAI

2021 m. birželio–gruodžio mėn. VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“ surengė 10 kultūrinės edukacijos forumų. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendindama projektą „Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimas“ iniciavo specialų renginių ciklą, kurio tikslas buvo suburti kultūros ir  švietimo sektorių atstovus bendrai diskusijai apie ugdymo kultūra tendencijas ir ateitį. Įstaiga rūpinosi kultūros forumo įgyvendinimu 10-yje Lietuvos apskričių.

 

Renginių metu kultūrinių edukacijų teikėjai ir mokyklų atstovai dalinosi idėjomis apie kultūros ir švietimo sinergiją, susipažino su Lietuvos kultūros edukacijos ekspertų patirtimi, praktika, sužinojo ugdymo kultūra ateities tendencijas.

 

VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“ koordinavo forumų organizavimo darbus, rūpinosi renginio aptarnavimu, organizavo tiesiogines forumų transliacijas Youtube ir Facebook platformose.

 

Užsakovas – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

 

Vaidmuo – 10 forumų organizavimas, scenarijaus parengimas, dizaino darbai, techninis aptarnavimas, tiesioginės transliacijos Youtube ir Facebook platformose.

 

Metai – 2021.

Nuotraukos - M. Astrausko ir R. Parafinavičiaus.

Klientas / 

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

 

Metai / 

2021

bottom of page