top of page
106003988_690277114853073_20798713983480
Edukacinė programa

Išmani bendruomenė

Lietuvos gyventojų skaitmeninį raštingumą ugdančio projekto „Prisijungus Lietuva” kontekste buvo įgyvendintas edukacinių renginių ciklas „Išmani bendruomenė”. Šiam projektui VšĮ  „Kūrybinių industrijų dokas” parengė mobilų, transportuojamą edukacinį stendą, kuriame kvietėme apsilankyti kaimų bendruomenių švenčių dalyvius.

 

Vasaros šventėms buvo sukurtas ir integruotas lavinamasis žaidimas – viktorina Išmanusis laimės ratas. Tai specialiai šiam projektui sukurta programėlė, kuri buvo įdiegta į planšetinius kompiuterius ir retransliuota į plačiaekranius televizorius, kad žaidėjo veiksmus galėtų stebėti ir kiti stendo dalyviai. 

 

Žiemos šventėms buvo parengta atraktyvi, projektą pristatanti prezentacija bei bendruomenių įsitraukimą skatinantis žaidimas „Tiesa ar melas?”. Tai komandinis žaidimas suteikęs progą bendruomenėms smagiai pasivaržyti, lavinant žinias apie saugumą internete, skaitmenines paslaugas ir pan.

 

 Agentūra rūpinosi ne tik žaidimų sukūrimu ir pritaikymu bendruomenėms, bet ir stendo logistika, bendradarbiavimu su švenčių organizatoriais, asistentų ir techninių darbuotojų grafikų parengimu, suvenyrais šventės dalyviams. Nuo 2019 m. rugpjūčio iki  2020 m. rugsėjo mėnesio iš viso buvo aplankyta 130 bendruomenių švenčių!

 

Renginio užsakovas – Asociacija „Langas į ateitį“

Projektas – „Prisijungusi Lietuva“

Veiklų autorius ir organizatorius – VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“

Vaidmuo / 

Veiklų organizavimas

 

Metai / 

2019-2020

bottom of page