Senjor%C5%B3-dienos-1920x1080px-2019-10-
Komunikacijos kampanijos

SENJORŲ DIENOS INTERNETE| SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ| ALL DIGITAL WEEK

Trys komunikacijos kampanijos buvo skirtos skirtingoms auditorijoms, tačiau aktualino tą pačią temą – skaitmeninio raštingumo ugdymą.

 

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ iniciatyvos kvietė atkreipti dėmesį į mūsų elgesį internete, atrasti naujas interneto galimybes bei paslaugas, nepamirštat saugumo ir kritinio mąstymo.

 

Senjorų dienos internete – savaitės trukmės kampanija orientuota į pensinio amžiaus asmenis, atveriant jiems naujas galimybes bendrauti internetu ir išmokti skaitmeninio raštingumo pagrindų. Kampanijos metu, apjungiant šalies viešąsias bibliotekas, buvo organizuojamos nuotolinės transliacijos, pokalbių laidos, žaidimai ir užduotys, organizuojami suvenyrai renginio dalyviams, rengiami pranešimai spaudai, inicijuojami reportažai.

 

https://www.prisijungusi.lt/renginiai/senjoru-dienos-internete-2019/

 

Saugesnio interneto savaitė į bibliotekas kvietė moksleivius ir jaunuolius, norinčius pagilinti skaitmeninio raštingumo žinias. Kampanijos metu buvo aktualizuojamos saugaus elgesio internete, patyčių, sekstingo temos. Kampanijos rėmuose buvo sukurtas podcast‘as, inicijuotos nuotolinės diskusijos, rengiami žaidimai ir užduotys, suvenyrai renginio dalyviams, taip pat platinami pranešimai spaudai, inicijuojami reportažai.

 

https://www.prisijungusi.lt/renginiai/saugesnio-interneto-savaite-2020/

 

All digital week – įvairiose Europos valstybėse vykstanti iniciatyva, kviečianti atkreipti dėmesį į skaitmeninių įgūdžių svarbą tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Kampanijos metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas kritiniam informacijos vertinimui, skaitmeninėms paslaugoms ir bendravimui nuotoliniu būdu aktualinti. Kampanijos metu, bendradarbiaujant su šalies viešosiomis bibliotekomis, buvo organizuojamos nuotolinės transliacijos su žurnalistais, skaitmeninių paslaugų specialistais, mokslininkais, taip pat kuriamos užduotys ir prizai renginio dalyviams, rengiami pranešimai spaudai.

 

https://www.prisijungusi.lt/renginiai/skaitmenine-savaite-2020/

Užsakovas – Asociacija „Langas į ateitį“

Projektas – „Prisijungusi Lietuva“

Kampanijas įgyvendino – VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“

 

 

Vaidmuo – veiklų kūryba ir įgyvendinimas

Metai – 2019-2020

Klientas / 

Asociacija  „Langas į ateitį“

Metai / 

2019-2020

Show More