top of page
IMG_0192_edited.jpg
FESTIVALIS

Ne-miegantys miestai

VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“ iniciatyva Lietuvoje buvo įgyvendintas miestietišką kultūrą aktualinantis projektas „Ne-miegantys miestai“. Projekto renginiai buvo įgyvendinti Šilutės, Anykščių, Birštono, Šakių ir Varėnos miestuose. Prie programos įgyvendinimo prisijungę profesionalūs menininkai ir atlikėjai įtraukė vietos gyventojus į kultūringas veiklas. 

 

Vienam vakarui miestų gyventojus kvietė nemiegančių miestų programa, kurioje netrūko edukacinių dirbtuvių, džiazo bei klasikinės muzikos koncertų, spektaklių vaikams, intelektinių žaidimų bei lietuvių autorių filmų peržiūrų. Miestų bendruomenės buvo kviečiamos aktyviai įsitraukti į siūlomas veiklas, o taip pat diskutuoti, kokio kultūrinio gyvenimo reikia miestams regionuose? Ar tradicinėms miestų šventėms reikia alternatyvos? Ar profesionali kultūra gali būti prieinama kiekvienam gyventojui? 

 

Taip pat renginio kūrėjai ragino puoselėti bendruomeniškumą, gerosios kaimynystės tradicijas, pvz., dalinantis augalų daigais ar jau perskaitytomis knygomis. 

 

Idėjos autorius ir organizatorius – VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“

Partneriai – Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šakių kultūros centras, Anykščių kultūros centras, Birštono kultūros centras, Varėnos kultūros centras

Rėmėja – Lietuvos kultūros taryba

                                                                              Nuotraukos - Aurimo Kamarausko ir Orintos Gerikaitės.

NeMiegantys miestai Logo-04.png

Vaidmuo / 

projekto sukūrimas ir renginių organizavimas

Metai / 

2020

bottom of page