top of page
Viešosios erdvės pritaikymas

Šviečiančios Vilniaus legendos

Atrasti Vilniaus legendas kviečia inovatyvus projektas „Šviečiančios Vilniaus legendos“. Nuo Šventaragio slėnio, Geležinio vilko iki Vilniaus Bazilisko bei mistiškųjų masonų. Atvykite pasivaikščiojimui po Pasakų parką ir atraskite šviečiančias Vilniaus istorijas.

Stacionarios legendų iliustracijos sušvinta kiekvieną vakarą kartu su pirmaisiais gatvių apšvietimo žibintais. Net 10 galingų foto projektorių parko takeliuose ir medžių viršūnėse projektuoja stacionarias Vilniaus legendų ir istorijų iliustracijas.

 

Vaikštinėjant parke, įdomu leistis į šviesos instaliacijų paiešką. Jos išnyra netikėčiausiose vietose, o jų vaizdiniai geriausiai matomi ne iš karto. Atpažinti projektuojamus objektus pavyksta tik gerai įsižiūrėjus. Tam reikalingas tinkamas žiūrėjimo kampo pasirinkimas.

Prie kiekvieno objekto yra įrengtas informacinis stendas. Jame lietuvių ir anglų kalbomis trumpai pristatomos istorijos. Tad, lankytojai ne tik gali pasigrožėti spalvingomis iliustracijomis, bet ir susipažinti su žinomiausiais padavimais apie sostinę.

„Šviečiančių Vilniaus legendų“ projektas – ilgalaikis. Pasakų parke miestiečiai kviečiami lankytis visus metus. Projekto rėmėja – Vilniaus miesto savivaldybė.

Metas spalvotiems įspūdžiams!

Idėjos autorius – Simonas Eismontas

Iliustracijų autorius - Edvinas Špetas

Organizatoriai – VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“, „Baltas dažnis“

Rėmėja – Vilniaus miesto savivaldybė

Partneris – UAB „Vilniaus gatvių apšvietimas“

SVL-logo.png

Partneris / 

Vilniaus miesto savivaldybė

 

Vaidmuo / 

Projekto vadyba

Metai/ 

2018

bottom of page